O firmie

Witamy serdecznie na stronie Autoryzowanego Punktu Sprzedaży i Serwisu firm: SAMSUNG oraz Niezależnego firm: NOKIA/MICROSOFT

 

Firma CONTACT-TEL powstała w roku 1997 i od początku swej działalności zajmowała się handlem sprzętem telekomunikacyjnym zarówno mobilnym jak i stacjonarnym, do szerokiej gamy partnerów współpracujących w tym okresie z nami można zaliczyć m.in. firmy takie jak: CYFRAL sp. z o.o., SIEMENS, HTC a także P.T.C. ERA, której to przedstawicielem byliśmy w latach 1999-2006.
W roku 2005 nasz gliwicki oddział "CONTACT-TEL SERWIS" otrzymał status Nokia Care, jako jeden z 2 na Śląsku i 28 w Polsce autoryzowanych punktów sprzedaży i serwisu pioniera telefonii komórkowej na świecie.


W roku 2011 otwarty zostaje przez naszą firmę kolejny punkt handlowo-usługowy należący do ogólnopolskiej sieci sprzedaży AETKA.
W tej samej lokalizacji ,w Gliwicach przy ulicy Dolnych Wałów 1, firma Contact-tel Serwis otrzymała kolejne autoryzacje serwisowe potentatów na rynku mobilnej telekomunikacji, tym razem zaufała nam marka SAMSUNG .

Oprócz obsługi klienta indywidualnego w ramach sprzedaży i serwisowania produktów zajmujemy się również kompleksową obsługą punktów sprzedaży wszystkich operatorów telefonii komórkowej działających w POLSCE.

 Już pierwszy okres funkcjonowania serwisu pokazał, że dzięki aktywnej postawie pracowników firmy - począwszy od działu technicznego, salonów sprzedaży, poprzez koordynatorów i przedstawicieli handlowych, a skończywszy na kadrze kierowniczej, zaowocowały bardzo dobrymi wynikami w kolejnych rankingach firmy NOKIA oraz SAMSUNG.


Nadrzędnym celem naszej działalności jest jak największe zadowolenie klientów korzystających z produktów firm których jesteśmy przedstawicielami, w tym celu w GLIWICACH przy  ul. Dolnych Wałów 1 między godzinami 9:00 a 18:00 do dyspozycji Państwa jest odpowiednio wyszkolony personel, służący pomocą techniczną jak i doradczą odnośnie bogatej gamy produktów firm które reprezentujemy.

Oprócz bezpośredniej możliwości zakupu telefonów, smartphonów - akcesoriów do nich, nośników danych czy też zestawów głośnomówiących, a także tabletów , udostępniliśmy państwu sklep internetowy który na bieżąco jest aktualizowany.

TOWAR KTÓRYM HANDLUJEMY POCHODZI OD POLSKICH , OFICJALNYCH DYSTRYBUTORÓW I JEST ZAWSZE W ORYGINALNYCH OPAKOWANIACH !


Osoby lub podmioty gospodarcze zainteresowane współpracą z nami pragniemy poinformować, że nasi przedstawiciele handlowi obsługują region całego ŚLĄSKA, a w linku kontakt znajdą państwo telefony do nich. Zapraszamy do współpracy.

Reasumując nasze hasło reklamowe i motto zarazem brzmi "ORYGINALNE NIE MUSI OZNACZAĆ DROGO" .... sprawdź ceny i jakość oferowanych przez nas towarów i usług a na pewno się nie zawiedziesz.

 

Nie jesteśmy komisem używanego sprzętu GSM !!!

Gwarantujemy jakość i uczciwość handlową

 

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się