Złap moc, nie kabel.

Nokia przedstawia serię akcesoriów do bezprzewodowego ładowania

Dzięki poduszce Fatboy Regarcharable Pillow, podstawce DT-900 oraz stacji dokującej DT-910 ładowanie smartfonów nabrało nowego znaczenia - wystarczy umieścić smartfon na akcesorium i cieszyć się bezprzewodową wolnością!

 

Firma Nokia poszerzyła swoją ofertę o serię akcesoriów Nokia do bezprzewodowego ładowania. Użytkownicy mają do wyboru poduszkę Fatboy Regarcharable Pillow, podstawkę DT-900 oraz stację dokującą DT-910. Produkty te przekazują energię dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej umożliwiając bezprzewodowe ładowanie telefonów wszystkich marek zgodnych ze standardem Qi.

Nokia DT-900 – prosto i z klasą

Dla wszystkich ceniących proste i skuteczne rozwiązania w połączeniu z minimalistycznym wzornictwem i solidnym wykonaniem Nokia stworzyła bezprzewodową ładowarkę DT-900. Podstawka jest niezwykle łatwa w użyciu – wystarczy położyć na niej telefon, aby rozpocząć ładowanie jego baterii. Akcesorium działa w sposób wydajny i bezpieczny. Specjalna dioda LED wskazuje tryb ładowania. Wyjątkowy design urządzenia doskonale wpasuje się nawet w eleganckie wnętrza. Jego wymiary to zaledwie 12 x 6 x 11 cm przy wadze 93 g.

 

tl_files/telserwis/img/news/nokia-wireless-charging-plate-dt-900-color-range_small one.jpg

Nokia DT-900:

http://www.youtube.com/watch?v=0tT4ws9KauQ&feature=relmfu

Nokia DT-900 dostępna jest w kolorze czarnym, białym, czerwonym, żółtym i niebieskim w cenie 199 PLN. Podstawka jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami w standardzie ładowania indukcyjnego Qi.

 

Stacja dokująca DT-910 z technologią NFC – bezprzewodowe ładowanie w wersji premium

 

Ładowanie nie musi być nudnym procesem odciągającym użytkownika od telefonu. Elegancka stacja dokująca DT-910 umożliwia bowiem swobodne korzystanie z urządzenia podczas ładowania jego baterii. Wystarczy umieścić smarton na stojaku, aby rozpocząć bezprzewodowe ładowanie. Telefon znajduje się w ustawieniu pionowym, co znacznie ułatwia pisanie wiadomości SMS, sprawdzenie poczty lub nieodebranych połączeń. Stacja DT-910 to również wysokiej klasy materiały, doskonała konstrukcja i wzornictwo, które ucieszy każdego miłośnika designu. Nokia DT-910 współpracuje z aplikacją Nokia Accessories do sterowania telefonem przy połączeniach NFC (innowacyjnej technologii Near Field Communication). Ekran ładowanego telefonu jest cały czas widoczny, co pozwala na swobodne korzystanie z jego funkcjonalności. Użytkownicy mają także możliwość zaprogramowania aplikacji w telefonie, które uruchomią się w momencie umieszczenia aparatu w stacji dokującej, np. alarmu, programu Skype czy usługi SkyDrive.

 

tl_files/telserwis/img/news/nokia-wireless-charging-stand-dt-910-with-nokia-lumia-920_small one.jpg

Nokia DT-910:

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_870598&feature=iv&src_vid=0tT4ws9KauQ&v=PyNxqrHP40M

Nokia DT-910 dostępna jest w kolorze czarnym i białym w cenie 249 PLN. Stacja jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami w standardzie ładowania indukcyjnego Qi. Jej wymiary to 112 mm wysokości oraz 85 mm średnicy przy wadze 111 g.

 

Poduszka Fatboy Regarcharable Pillow – energetyczna drzemka dla telefonu

 

Dla użytkowników, którzy nie lubią chłodnej elegancji designerskich akcesoriów, Nokia stworzyła najbardziej przytulną ładowarkę – idealną dla wymagających smartfonów. Poduszka Fatboy Regarcharable Pillow (DT-901) to zabawny gadżet, który stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych podstawek i stacji dokujących. Jeśli telefon odmawia współpracy, jest markotny i brakuje mu energii wystarczy położyć go na poduszce, aby naładować jego akumulator dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej. Akcesorium to powstało we współpracy z firmą Fatboy, producentem designerskich mebli, któremu DT-901 zawdzięcza swój niepowtarzalny wygląd.

 

tl_files/telserwis/img/news/nokia-wireless-charging-pillow-by-fatboy-color-range_small one.jpg

Fatboy Regarcharable Pillow:

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_810386&feature=iv&src_vid=0tT4ws9KauQ&v=_lBPL7mGO3g

Nokia DT-901 dostępna jest w kolorze czarnym, białym, czerwonym, żółtym i niebieskim w cenie 280 PLN. Poduszka jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami w standardzie ładowania indukcyjnego Qi. Jej wymiary to 19 x 14 x 30 cm przy wadze 112 g.

 

Wszystkie powyższe akcesoria doskonale sprawdzają się z telefonami Nokia Lumia 920 oraz Lumia 820. Pierwszy z nich został wyposażony w najpojemniejszą baterię w historii firmy Nokia (2000 mAh) oraz funkcję ładowania bezprzewodowego, dzięki której można dłużej korzystać z urządzenia na co dzień. Nokia Lumia 820 natomiast to kompaktowy smartfon, który pomimo niewielkich rozmiarów również może się poszczycić wysoką wydajnością. Dzięki wymiennym obudowom jego użytkownik może nie tylko dobrać odpowiedni kolor, ale też dodać funkcję ładowania bezprzewodowego.

Wróć

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się