Sukces Nokia Developers’ Challenge dla Windows Phone

Sukces Nokia DevelopersChallenge dla Windows Phone


Prawie 1 000 zgłoszeń konkursowych!


Pierwszy etap trzeciej edycji  Nokia DevelopersChallenge  dobiegł końca. Rezultaty konkursu przeszły oczekiwania samych organizatorów. Nokia zaprosiła w tym roku do rywalizacji deweloperów i wizjonerów zainteresowanych platformą Windows Phone. Do końca sierpnia wpłynęło prawie 1000 zgłoszeń zarówno programistów, którzy zaprezentowali swoje autorskie aplikacje, jak i entuzjastów platformy firmy Microsoft, którzy mają nietuzinkowy pomysł na aplikację, ale nie mają wiedzy programistycznej.


Jak informuje firma Nokia do akcji włączyło się 119 indywidualnych deweloperów i 26 firm. Wśród pomysłodawców znalazło się 4 autorów konceptów na aplikacje Przypominacz, Wi-Fi Tracker, Good to know oraz DojadęDoCelu. Głosowanie na wybrane prace prowadzone będzie przez cały wrzesień na profilu Nokia Poland na portalu Facebook. Aby wziąć w nim udział fani Nokia Poland będą musieli wybrać jedną najlepszą aplikację. Z każdej grupy zostanie wyłoniony zwycięzca, który zmierzy się z liderami pozostałych grup w fazie pucharowej.


  • Tak duża popularność trzeciej edycji NDC niezwykle nas cieszy i pozwala na planowanie dalszych działań skierowanych do deweloperów i entuzjastów Windows Phone. Do tej pory naszą stronę http://developerschallenge.pl odwiedziło prawie 40 000 osób, co oznacza, że zapotrzebowanie na tematykę aplikacji jest w Polsce bardzo duże - mówi Robert Siewierski, General Manager, Nokia Poland

 

 

Na autora najciekawszej aplikacji czeka 10 000 PLN. Laureaci drugiego, trzeciego i czwartego miejsca będą mieli okazję odwiedzić Nokia House w Finlandii, gdzie spotkają się z deweloperami firmy Nokia. Najlepsi pomysłodawcy otrzymają telefony Nokia Lumia: 610, 710, 800, 900. Ich koncepcje mogą zostać wykorzystane przez firmę Nokia przy okazji opracowywania kolejnych rozwiązań mobilnych ułatwiających życie codzienne. Firma Nokia nagrodzi również najaktywniejszych internautów, którzy wezmą udział w ocenianiu konkursowych prac na portalu Facebook. Autorzy czterech najciekawszych komentarzy otrzymają smartfony Nokia Lumia 800.

Wróć

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się