Nokia prezentuje nowy telefon z aparatem fotograficznym w wyjątkowo przystępnej cenie — Nokia 108

Nokia prezentuje nowy telefon z aparatem fotograficznym w wyjątkowo przystępnej cenie — Nokia 108

 

Nokia prezentuje nowy telefon z aparatem fotograficznym

w wyjątkowo przystępnej cenie — Nokia 108

Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM — zdjęcia, udostępnianie plików i rozrywka

 

 

Espoo, Finlandia — 16 września 2013 r. — Firma Nokia przedstawiła dziś dwa telefony z aparatem fotograficznym, które wyróżniają się wyjątkowo przystępną ceną: Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM. Nowe modele umożliwiają nie  tylko  prowadzenie  rozmów  oraz  przesyłanie  wiadomości,  ale też stanowią doskonałą propozycję dla osób kupujących pierwszy telefon komórkowy z aparatem fotograficznym. Atrakcyjny cenowo model Nokia 108 umożliwi uwiecznianie cennych chwil na zdjęciach i wideo. Dzięki wbudowanej technologii Nokia Slam pliki można łatwiej i szybciej udostępniać rodzinie oraz znajomym za pomocą technologii Bluetooth. Telefon oferuje dużo miejsca na ważne zdjęcia i nagrania — pamięć zewnętrzną można rozszerzyć do 32 GB.

 

 

 

 

 

Zachowując niską cenę, Nokia 108 oferuje użytkownikom nowe funkcjonalności. Oprócz aparatu VGA zapewni rozrywkę oraz  przydatne w drodze funkcje, takie jak wbudowany odtwarzacz MP3, radio

 

 

FM, grę Wąż i funkcję wielu alarmów. Bateria telefonu Nokia 108 z jedną kartą SIM może pozostawać w trybie czuwania nawet przez 31 dni.

 

 

Nokia  108  stanowi  kontynuację  przyjemnego  w użyciu  i cenionego  wzornictwa  marki  Nokia z łagodnie zaokrąglonymi narożnikami oraz wygodną klawiaturą. Telefon Nokia 108 ma wymienne kolorowe obudowy w charakterystycznych dla marki Nokia kolorach: czerwonym, białym, czarnym, żółtym i niebieskim. Telefon Nokia 108 wyróżnia jakość i dbałość o szczegóły, z których słyną urządzenia Nokia. Stanowi znakomite wprowadzenie do technologii mobilnych w atrakcyjnej cenie, a ponadto oferuje łatwe w obsłudze funkcje kontaktu z rodziną i znajomymi.

 

 

„Zgodnie z naszym hasłem łączymy miliony ludzi — w tym także osoby, dla których telefony komórkowe były dotychczas nieosiągalne” — powiedział Timo Toikkanen, wiceprezes wykonawczy działu Mobile Phones firmy Nokia. „Bardzo wiele osób nie ma jeszcze telefonu z aparatem fotograficznym. Pragniemy oferować kolejnemu miliardowi użytkowników nowe technologie po coraz niższych cenach, a modele Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM stanowią doskonały tego przykład”.

 

 

 

Atrakcyjny pierwszy lub zapasowy telefon komórkowy

 

Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM to atrakcyjne cenowo i wizualnie telefony do rozmów, przesyłania wiadomości oraz rozrywki w drodze. Umożliwiają robienie zdjęć i nagrywanie wideo, słuchanie muzyki  i grę  w Węża.  W pamięci  rozszerzanej  do  32  GB  można  przechowywać  tysiące  zdjęć i utworów muzycznych oraz setki nagrań wideo. Nokia 108 działa w trybie gotowości do 31 dni, a Nokia 108 Dual SIM do 25, dzięki czemu są to niezawodne telefony zarówno na co dzień, jak i w nagłych sytuacjach. Wariant Dual SIM umożliwia wybieranie kart SIM do rozmów i przesyłania wiadomości. W ten sposób można zaoszczędzić koszty i zyskać lepszy zasięg w czasie podróży bez potrzeby korzystania z kilku telefonów.

 

 

Szacunkowa cena detaliczna telefonu Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM wynosi zaledwie 120 PLN bez podatków i dopłat. W dniu premiery dostępne są kolory: czerwony, biały i czarny, w późniejszym terminie oferta zostanie poszerzona o telefony żółte i niebieskie. Sprzedaż telefonów Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM rozpocznie się w IV kwartale tego roku.

 

 

O Nokia

 

Firma Nokia jest globalnym liderem w dziedzinie komunikacji mobilnej, a jej produkty stały się integralną częścią życia ludzi na całym świecie. Każdego dnia ponad 1,3 mld ludzi korzysta z urządzeń Nokia, by zdobywać i dzielić się swoimi doświadczeniami, mieć dostęp do informacji, znaleźć drogę lub po prostu porozmawiać. Innowacje firmy w dziedzinie technologii i wzornictwa sprawiły, że Nokia to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Więcej informacji można znaleźć na: http://www.nokia.com/about-nokia

 

Kontakt   dla   mediów: Hill+Knowlton  Strategies Magdalena Szulc

+48 695 725 142

+48 (22) 48 22 536 38 24

magdalena.szulc@hkstrategies.com

www.nokia.pl

 

Hill+Knowlton  Strategies Anna Deptuła

+48 609 520 578

+48 (22) 48 22 536 38 19

anna.deptula@hkstrategies.com

www.nokia.pl

Wróć

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się