Nokia i Carl Zeiss wciąż razem.

Nokia i Carl Zeiss przedłużają swoje partnerstwo, by kontynuować podnoszenie standardów aparatów fotograficznych w smartfonach.

 

Nokia i Carl Zeiss ogłosiły dziś, że ekskluzywne partnerstwo pomiędzy firmami, które zaowocowało do tej pory jednymi z najlepszych smartfonów z aparatami fotograficznymi takimi jak Nokia N8 i Nokia 808 PureView, zostało przedłużone.

 

Nokia 808 PureView łączy w sobie najwyższej klasy optykę firmy Carl Zeiss z opracowanymi przez firmę Nokia algorytmami oraz czujnikiem najwyższej rozdzielczości, ustanawiając nowy standard jakości fotografii w smartfonach.

Carl Zeiss był kluczowym partnerem w tworzeniu technologii PureView”, powiedziała Jo Harlow, Executive Vice President of Nokia Smart Devices. „Korzyści z naszej współpracy będą widoczne poprzez wprowadzanie kolejnych innowacji w technologii PureView oraz dalszy rozwój aparatów fotograficznych dla smartfonów w nadchodzących miesiącach i latach.”

Michael Kaschke, CEO, Carl Zeiss AG: „Kiedy połączyliśmy siły z firmą Nokia w 2005, chcieliśmy przesunąć granice fotografii mobilnej. Patrząc na siedem lat pełnego sukcesów partnerstwa, jesteśmy dumni z innowacji i znakomitych produktów, które powstały podczas naszej wspólnej podróży. Dziś świętujemy przedłużenie naszej współpracy z nową technologią, która ustanawia kolejny prawdziwy standard w tej branży’.

Wróć

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się