Muzyka pełna innowacji z akcesoriami Nokia

Muzyka pełna innowacji z akcesoriami Nokia

Stworzone wspólnie z firmą Monster bezprzewodowe słuchawki stereo Nokia Purity Pro, designerski głośnik Nokia JBL PowerUp będący jednocześnie stacją dokującą dla smartfona oraz bezprzewodowy głośnik JBL PlayUp, który pozwoli dzielić się ze znajomymi muzyką z telefonu są dostępne w Polsce

Najnowsza kolekcja akcesoriów muzycznych Nokia to prawdziwa gratka dla miłośników doskonałego dźwięku i designerskich gadżetów. Bezprzewodowe słuchawki Nokia Purity Pro a także głośniki Nokia JBL PowerUp i Nokia JBL PlayUp stanowią bowiem doskonały połączenie funkcjonalności, sztuki oraz innowacyjnych rozwiązań. Zaawansowane technologie wraz z najwyższej klasy materiałami, oryginalnym wzornictwem oraz prostotą obsługi zapewnią każdemu użytkownikowi niespotykane dotąd doznania muzyczne w komfortowych warunkach niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Nowa Purity Pro – czysty dźwięk w pięknym, bezprzewodowym stylu

tl_files/telserwis/img/news/nokia-purity-pro-stereo-headset-by-monster-color-range.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezprzewodowe słuchawki Nokia Purity Pro (BH-940) powstały w wyniku współpracy Nokia z firmą Monster, liderem w dziedzinie dźwięku wysokiej jakości. Stanowią one kontynuację serii kolorowych akcesoriów dźwiękowych mających odzwierciedlać najwyższą jakość i oryginalny design smartfonów Nokia Lumia z Windows Phone. Aby wejść w świat nieskazitelnego dźwięku wystarczy rozłożyć słuchawki, dotknąć nimi telefon i rozpocząć odtwarzanie muzyki bez konieczności podłączania kabla. Użytkownik ma także możliwość wyboru połączenie przewodowego, np. w sytuacji, gdy korzystanie z Bluetooth jest niedozwolone. Technologia Monster audio HD oraz funkcja aktywnego tłumienia hałasu (ANC) zapewnią nieskazitelny dźwięk w każdych warunkach. Dodatkowo, Nokia Purity Pro dostarczają niskie basy a także wyraźne średnie i wysokie tony. Słuchawki są niezwykle wygodne w użyciu dzięki zintegrowanemu systemowi głośności i obsługi połączeń telefonicznych. Miękkie poduszki nauszne zapewnią wysoki komfort nawet przy kilkugodzinnej sesji muzycznej. Ponowne złożenie słuchawek spowoduje ich wyłączenie. W zestawie znajduje się pokrowiec, który ułatwia bezpieczne przechowywanie akcesorium.

Nokia Purity Pro są kompatybilne ze wszystkimi telefonami, odtwarzaczami muzycznymi i innymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth Stereo. W miejscach, w których nie można używać Bluetooth lub w sytuacji, gdy rozładuje się bateria urządzenia, użytkownik może skorzystać z kabla ze złączem 3,5 mm w standardzie UHJ będącego częścią zestawu Nokia Purity Pro. Słuchawki można kupić w kolorze czarnym, białym, żółtym i czerwonym w cenie 1199 PLN. Ich wymiary to 290 x 40 x 200 mm przy wadze 180 g.

Nokia JBL PowerUp – muzyka pełna energii!

Użytkownicy stawiający na innowacyjne a przy tym praktyczne rozwiązania z pewnością docenią głośnik Nokia JBL PowerUp (MD-100W). Jest to utrzymana w stylu retro stacja dokująca, która umożliwia odtwarzanie muzyki przy jednoczesnym ładowaniu baterii telefonu w sposób bezprzewodowy. Wystarczy dotknąć głośnik telefonem z technologią NFC, aby nawiązać połączenie między urządzeniami:

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_434328&feature=iv&src_vid=_lBPL7mGO3g&v=Y4zx2xy6VjE

 

tl_files/telserwis/img/news/jbl-powerup-wireless-charging-speaker-for-nokia-with-nokia-lumia-920.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nokia JBL PowerUp dostarcza poruszający ciało dźwięk stereo oraz energię dla wszystkich ładowanych bezprzewodowo urządzeń w standardzie Qi. Głośnik ten to także najwyższej jakości materiały oraz unikalne wzornictwo, które sprawia, że urządzenie doskonale sprawdzi się również w designerskich wnętrzach.

Nokia JBL PowerUp dostępny jest w kolorze białym, czarnym i niebieskim w cenie 1199 PLN. Jego wymiary to 280 x 145 x 115mm przy wadze 1,59 kg. Akcesorium jest kompatybilne ze wszystkimi telefonami, odtwarzaczami muzycznymi oraz innymi urządzeniami wspierającymi Bluetooth lub posiadającymi złącze audio 3.5mm a także z urządzeniami z logo ”Qi” oznaczającym kompatybilność z bezprzewodowym ładowaniem oraz urządzeniami Nokia wyposażonymi w technologię NFC.

Nokia JBL PlayUp – podziel się kolorem swoich ulubionych utworów

tl_files/telserwis/img/news/1-jbl-playup-portable-wireless-speaker-for-nokia-with-nokia-lumia-920.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla wszystkich użytkowników chcących dzielić się swoją muzyką z przyjaciółmi, uatrakcyjnić rodzinne przyjęcie lub wypad za miasto stworzony został przenośny bezprzewodowy głośnik JBL PlayUp (MD-51W), dzięki któremu każdy może zabrać swoje ulubione piosenki, gdzie tylko chce. Wystarczy dotknąć głośnik telefonem z technologią NFC, aby sparować urządzenia i cieszyć się nieskazitelnie czystym dźwiękiem rozchodzącym się w promieniu 360˚. Akcesorium może odtwarzać muzykę aż przez 10 godzin przy 60% głośności, a zasięg jego działania to nawet 10 metrów. Dzięki praktycznemu futerałowi głośnik można łatwo transportować. Nokia JBL PlayUp to jednak nie tylko krystaliczny dźwięk i innowacyjne rozwiązania. Model ten to także unikalny design i wspaniałe kolory, które wzbudzą zazdrość wśród znajomych. Urządzenie dostępne jest obecnie w czterech wersjach: białej, czarnej, żółtej i niebieskiej w cenie 599 PLN. Jego wymiary to 118 x 118 x 128mm przy wadze 760g. Głośnik jest kompatybilny z telefonami, odtwarzaczami muzycznymi oraz innymi urządzeniami wyposażonymi Bluetooth lub w złącze 3.5mm audio a także z urządzeniami Nokia z technologią NFC.


Do wszystkich wymienionych wyżej produktów użytkownik może samodzielnie wgrać najnowsze oprogramowanie dostępne na stronie Nokia.com. Dodatkowo, kafel na ekranie smartfonu z Windows 8, który pojawia się podczas pierwszego parowania telefonu z akcesorium, pozwala na personalizację ustawień.

Wróć

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się